aktywnie działamy na rzecz młodzieży oraz młodzieżowych rad miast i gmin

Spotkanie ws. Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

Kochani!

Podczas naszego Kongresu Rad Młodzieżowych Województwa Śląskiego (kto nie był, może zobaczyć relację, dokumenty, uchwały, klip filmowy, foto i prezentacje – na mojej stronie) poparliśmy ideę utworzenia MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO. Jeśli radni województwa mają go formalnie powołać zaraz po wakacjach, to musimy się sprężyć, bo szkoda czasu.


Serdecznie zapraszam:

  • Uczestników Kongresu,
  • młodzieżowych radnych z naszego województwa,
  • aktywnych młodych ludzi w wieku od 15 do 25 lat z naszego województwa

 

w piątek 30 czerwca 2017 godz. 11.oo – Sala Sejmu Śląskiego

SPOTKANIE KONSULTACYJNE
W SPRAWIE POWOŁANIA
MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

KONGRES-RAD-MŁODZIEZOWYCH-WOJEWODZTWA-SLASKIEGO-300x225 Spotkanie ws. Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego


Spotkamy się ponownie w sali Sejmu Śląskiego, ale tym razem nieoficjalnie – bez gości, bez oficjalnych wystąpień, garniturów itp. To ma być nasze robocze spotkanie, na którym przedyskutujemy jak ma wyglądać Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego. Mamy czas do godz. 15.oo, postaram się załatwić dla nas jakiś mały catering 🙂 Chcemy przedyskutować podstawowe kwestie:

  • Jaki ma być nasz Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego?
  • Jak wybierać radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego?
  • Jakie działania powinniśmy najpierw podjąć?

Ważnych pytań jest znacznie więcej, nie chcę w żaden sposób ograniczać naszej dyskusji. Liczę na Wasze mądre oraz rzeczowe odpowiedzi.

Wszystkich zainteresowanych utworzeniem Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego bardzo proszę o zgłoszenie się do grupy na Facebooku – „Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego” (grupa inicjatywno-konsultacyjna). Grupa jest na razie tajna, więc gdyby ktoś miał problemy z przyłączeniem się do niej, proszę o kontakt ze mną – przez Facebooka Nie wszystkich mam w znajomych na Fb, więc nie wszystkich mogłem już dodać do tej grupy.

Bardzo proszę o zgłoszenia na spotkanie przez evenea – spotkanie ws. Sejmiku.  To ułatwi nam kwestie organizacyjne. Do zobaczenia w piątek o godz. 11.oo w sali Sejmu Śląskiego!

Bartłomiej Maksymowicz
Stowarzyszenie Młodzieżowych Rad Miast